Zimowy spływ Kwisą to nasz czwarty spływ tą rzeką i trzeci z projektu Cztery razy Kwisa.W tej przygodzie towarzyszy nam Marcin i podobnie jak to miało miejsce jesienią spływ połączony jest z jazdą na rowerach.

Poranek dzień I

Zegarek pokazuje 6:30, pod dom podjeżdżają moi towarzysze. Krótka wymiana zdań, kontrola ekwipunku i sprawnie pakujemy bagaż do samochodu. Nasz pierwszy przystanek Ruszów, mała miejscowość gdzieś w borach dolnośląskich. Po godzinie jazdy docieramy na miejsce, jest zimny poranek a słońce dopiero wschodzi, pakujemy kajaki na auto i kierujemy się do Kliczkowa. Po dotarciu do brzegów rzeki Kwisy w Kliczkowie pozostawiamy kajaki i niezbędny ekwipunek z którym zostaje Marcin. My jedziemy dalej, kolejny przystanek Trzebów, to ostatni punkt spływu tu zostawiamy auto i wracamy 30 km rowerami do Kliczkowa. Zostawiamy rowery w pobliskim gospodarstwie i organizujemy śniadanko by nabrać siły przed spływem.

Początek spływu Kliczków, pakujemy graty

Początek spływu Kliczków, pakujemy graty

cdn.. 


3 komentarzy:
  1. Wojtek Równanek
    Wojtek Równanek says:

    Nie uwierzysz ale dziś po pokazie przed premierowym dla Seweryna projekt z filmem uległ uszkodzeniu i walczę o jego uratowanie. Jak się nie uda polecę od nowa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *